wrze.26

Mini VCI+Techstream Program TPMS to 2004 Lexus

dodano: 26 września 2017 przez obdexpress


 Przegląd mini VCI :

 

Więc pewne zastrzeżenia, ale nie dla mnie za mało, aby nie być zdumieni tym, jak niesamowite to. Pierwsza kopalnia z tego sprzedawcy ( obdexpress.co.uk ) kamerzystów z Techstream V12, który nie jest najnowsza wersja w tej chwili, ale było w porządku dla mnie, dla 2004 Lexus , a następnie prawdopodobnie obejmuje co najmniej do 2016 lub tak.

Musiałam zaprogramować TPMS , mam $ 1000 (Gdy nowy) OTC Genisys że używam do diagnostyki na wszystkich moich wiertnic, ale ma ograniczone możliwości dwukierunkowego dla Toyoty i cokolwiek udogodnienia NIE TPMS. Wzorzysty surfowanie po forach to był mądry, aby spróbować na solidny $. 22 Teraz poszłam wiedząc coraz to do uruchomienia na komputerach 64-bitowych jest trudne, a ja nie dlatego, aby spróbować, nie jestem taki mądry więcej. Na szczęście mam dwie stare laptopy, które nigdy nie dotykają Internet był X220 Lenovo z Windows 7 Ultimate 32 bit i brzydko stare Acer Aspire z 7 Starter w wersji 32-bitowej. I umieścić go na obu, ale Cokolwiek udogodnienia pamiętać, że maszyna na bazie Atom jest wystarczająca prędkość mądry niestety dla mnie to była lepsza bateria lub moje wybory.

Zresztą kabel i oprogramowanie kamerzyści Prime w 1 na moim miejscu, mimo że poszła 8 dni wysyłka !!! Teraz obaj mieli mój laptop bez CD, tak skopiowany na dysk USB. Zainstalowane przez instrukcje blogach internetowych. W przeciwieństwie do niektórych pasuje użytkowników pamiętać mój mini-CD miała tylko jedna wersja 12.10.017Techstream  na płycie.

!!! Pan jest jednym z zastrzeżeniami, na jednym z moich maszynach Plus był jeszcze dość nowy odebrać Mall prawdziwe w MVCI Firmware Update Tool. !!!

Więc rzeczywiście jeden zainstalowany, ja po prostu nie uruchomić go, a następnie Kiedy instalacja pracował usunięty ten plik !!! Działało w porządku.

Musiałem zrobić absolutnie nic na każdej maszynie innej niż dwa kliknięcia zainstalować pliki (Techstream, potem sterownik urządzenia MVCI) i zmienić flagę TISFunction na 0 w pliku ini w sposób opisany w tajemniczym pliku pomocy. Obserwowani instrukcje blogach internetowych z wyjątkiem nie pracuje w centrum handlowym były jeżdżone plików, a nie z mosiądzu z ustawieniami COM których niektóre instrukcje wspominać. Znowu dla mnie było to tak łatwe, jak kliknięcie na jednym pliku, edytować plik ini, kliknij na pliku sterownika, podłącz kabel, uruchom program.

Więc kolejny z zastrzeżeniami, niezależnie ZE zrobili hack to sprawia, że rzeczy nieco nierówne na kopalni przynajmniej. Za każdym razem, kiedy wprowadzić inny ECU daje błąd mówiąc, że to nie działa, ale do „spróbować jeszcze raz i to może”, a na pewno wystarczy, że robi dobrze. Można zrobić coś dealer może zrobić z Techstream, spojrzeć na dowolny program danych dowolnego sprzedawcy programowany parametr, a co najważniejsze dla mnie zmienić kody TPMS i kodów klawiszy wszystko dla $ 21 Niniejsza koszt. Chciałbym nagrać nową aktualizację oprogramowania ECU z tym, no nie ja, nie ma wystarczającej odwagi, ale dla reszty, niesamowite.

Tylko zupełnie niesamowite powiedzieć to jeszcze raz.

Zawarte zrzut ekranu z aktualizacją TPMS identyfikatory nie dealerem prostu niesamowite, nie kludge „narzędzie wymiany”, że nie działa niezawodnie, wpisz em podoba sprzedawcę.

Source:http://obdexpress.blog.ba

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy