listopad9

Orange 5 ECU Original vs Clone

dodano: 9 listopada 2017 przez obdexpress


Orange 5 Programmer  Original & Clone, co za różnica? Sprawdźmy adapterów PCB, możliwości i opinii tutaj.

 

Cena:

Orange5 oryginalna cena: US $ 1299

Pomarańczowy 5 klon cena: 179 US $

 

Outlook:

Lewy: Original

Po prawej: Clone

original-orange5-5

pakiet:

OEM Orange 5  (klon): Blue Board i adaptery

Original Orange5: Zielona tablica i adaptery

Clone dostarczany wraz z oprogramowaniem powodują oprogramowanie CD nie jest sympatyczne do pobrania i aktualizacji

Oryginał nie robi z CD, można go pobrać na oficjalnej stronie scorpio-lk.com.

Orange5 oryginalny pochodzi z większą ilością adapterów

original-orange5-1 original-orange5-2

układy PCB:

original-orange5-3 original-orange5-4

Więc co za różnica Podczas korzystania Orange 5 prawdziwej i kopiowania wersję? Przeczytaj tutaj. Klienci mówią prawdę.

 

Oryginalna Pomarańczowy 5 test:

Orange 5 Original  vs Clone:

Nie należy się martwić o cenę Orange. Pomarańczowy ładować osobno dla urządzenia, oprogramowanie nieruchomości, oprogramowanie powietrznej oraz oprogramowania radia, plus kilka specjalności.  Wszystko to pochodzi z klonu.  Aby porównać dwa, trzeba dodać wszystkie koszty z pomarańczy. Jest to bardzo duża oszczędność, jeśli kupisz klona. Ale nie można go zaktualizować i nie masz wsparcia ze Scorpio. Będzie on odpowiadał niektórych ludzi na pewno. Adaptery są złej jakości, a dla wielu sprzętu nie działa. Nie ulega wątpliwości, w miarę upływu czasu woli zobaczą ogromne wątki o tym, jak je naprawić. Firma, która sprawia, że nie posiada dobrą reputację jakości lub wsparcia.

 

Nie żałuję zakupem oryginalnej Orange5 i  Tango klucz programista . Ale gdy zrobiłem nie było dostępne jako alternatywa klony.

 

Jeśli chodzi o klonie Tango, to PCB oraz komponenty są niczym jak w oryginale, i bardzo słabej jakości. Nie widziałem wewnątrz klonu Orange5 jeszcze.

 

Clone Orange5  opinie / sprawozdania z badań:

1)

Kupuję Orange5 china clone. Działa świetnie. Teraz sprawdzasz w EPROM hc05b8, hc11e9, koniec. Wszystko czytać i pisać bardzo szybko.

Nigdy nie miałem żadnych problemów z klonu, wszystko działa tak jak powinno, odpukać.  Nie wiem, czy istnieje jakieś skrypty, ale oprogramowanie dla nieruchomości, radia i deski rozdzielczej nadchodzi wraz z klonu.

 

2) Na Hc908az60 zabezpieczone to praca jest dobra.  Mam 4 zabezpieczone MCU, a prace ZE ok.  Mam 68HC11 z wami, przydzieleniu lub EPROM, i to właśnie działa doskonale.  Nie mam teraz anithing indziej.

Clone ale zawiera - Immo HPX 9V0  potwierdził, że oem pomarańczowy 5 pochodzi z HPX nieruchomości 9.0 i zestawu adaptera

 

3) Mam klon i działa doskonale.

2j74y OK  35080 ok  Tm nieruchomości opel ok  HC05 nieruchomości stary vw ok

 

4) Mam Pomarańczowy 5 klon i wszystko działa idealnie do teraz.  Testowałem z 1J35D, 4J74Y, 1D69J, 0D69J, 0F82B, 3K91D, TMS370c702

 

5) klon OEM wydawać po raporcie z niektórych użytkowników działa dobrze. Wystarczy przerobienie punktów na poddaszu na adapterze Moto.

Nie jestem świadom pomarańcza klon 5 jeszcze. Ale jeśli to nie mówi aktualizowalny to musi być klonem. Te oryginalne sprzedawane są przez chińskich sprzedawców, jak również. Ceny mogą się różnić w zależności od jego dołączonego oprogramowania.

 

6) mam ten klon Orange5 i za każdym razem do pracy z im. nie działa radio samochodowe option.i myśleć nie jest zły klon i nie ekspansywne.

 

7) Właśnie Kupiony Pomarańczowy 5 programista i wszystko wydaje się działać dobrze zadowolony

Mam dosyć mojego prawdziwego upa USBs programista, które nie wydają się chce pomóc czytać niczego, poszło przez ruchy i sukcesu zegt czytanie ładunek zer Gavel

Prosto z pudełka to Pomarańczowy 5 klon czytać i pisać EPROM 95640 i 95P08C3 w obwodzie nie ma problemu bez błędów, ale musiałem się upewnić, że moje połączenie z chipem przez klipu testu były dobre, a następnie praca narzędziem jak urok frajerem

Myślę, że lubię go tak daleko.

 

8) Mam go od dawna i na razie wszystko działa prawidłowo.  Jednym z niewielu klonów, które działa dobrze i działa jak oryginał.  Do tej pory jej czytania i pisania (z zweryfikować) wszystkie EEPROM staram. Dobrym narzędziem do tej pory.  Niektóre karty nie są dostarczane i musi być osobno zakupionego Adaptery powinna wynosić resolder na pewno, ale nie jest tak źle, wcale  głównym punktem pomarańczowy 5 klonie nie jest tak źle, jak klony może być.  Dobra inwestycja na pewno.

9) Lubię PIN sprawdzanie testów funkcyjnych (wstawki) .To bardzo zapisane mojej pracy dużo czasu.  W połączeniu z moim UPA -s, CarProg i  mini pro TL866  dużo pracy może być wykonane pomyślnie.

Wielki programista. Wszystko, co jest powiedziane prace. Jeśli prędkość wymiany nie jest ważne, można zrobić wiele. Wiele dobrych kalkulatorów.

 

 

Ci dokonać wyboru.

Source:http://blog.obdexpress.co.uk/2017/11/09/orange-5-original-vs-clone/

 

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy