listopad14

VIDA vs VADIS, co lepsze dla jednostki Volvo Dice?

dodano: 14 listopada 2017 przez obdexpress


 Volvo oprogramowanie diagnostyczne: VIDA vs VADIS, co jest lepsze do pracy z jednostką Volvo Dice?

 

VIDA & VADIS znaczenie:

 

VIDA oznacza V ehicle I nformacje diagnozę ftersales

VADIS oznacza V olvo A ftersales lub diagnozy i nformacje S ystem

 

Narzędzia do pracy z:

 

Vadis obsługuje tylko interfejs VCT2000

Interfejs VCT2000 Vida beheert i DICE .

 

Właściwie DICE jest zarządzany przez USB i Bluetooth ... Vadis / Vida, to jest to samo, to oprogramowanie, które beheert te dwa interfejsy ... (to tylko dwa różne imiona)

 

PC i system operacyjny:

 

Zarówno działa doskonale na Windows 7 64 bit, VADIS pracuje na kopalni bez niczego specjalnego (bez trybu zgodności) VIDA tylko zakończeniu zainstalować w VM, myślę, że Cokolwiek udogodnienia działają dobrze na regularnym OS gdybym wziął czas, aby znaleźć obejście czek OS że robi podczas wykonywania instalacji.  prędkość jazdy: VADIS jest szybkie uruchomienie i rozpoczęcie pracy, ale poszukiwanie trwa na wieki, aby przywołać wyniki i oprogramowanie ciągu jest dość powolny, VIDA trwa wiecznie, aby uruchomić (5 min), ale raz uruchomiony wszystko jest szybki.

 

 

 

Wnioski:

 

VADIS data jest zakodowana przestanie działać po określonej dacie. Które mogą być stałe, a wersje dostępne w internecie, które mają naprawić opisane, i to jest łatwe.

VIDA rozpoczęła się w 2008 roku? i Aktualna wersja na kupcach 2014D . Wersje mogą znajdować się na, między innymi miejsca, zwykle jest VIDA 201xA / B / C / D Największą różnicą jest to, co jest wymagane do uruchomienia OS każdy.  VIDA 2010a - Windows XP Professional SP3 lub Vista Business SP1  VIDA 2010d - Windows XP Professional SP3 lub Windows 7 Professional lub Ultimate.  Win 7 64 bit wymaga, aby uruchomić wersję XP w trybie zgodności, ale kilka osób zgłosiło to działa prawidłowo.

Bez względu na to, jaka wersja uruchomieniu lub VIDA, potrzebny jest program „pęknięć”, co pozwala uruchomić go lokalnie, bez łączenia się z serwerem Forda (obecnie serwerów Volvo). Program pęknięcie umożliwia program do uruchomienia, i myślę, że jest podłączony przez Internet do serwera za Mothership.

Ludzie mają Vida z jednostką sklonowanego kości, co pozwala im połączyć się z portu OBD i odczytać VIN samochodu i kodów diagnostycznych. Typowe rzeczy można zmienić z miejscowym VIDA zahaczyć jest  siedzenie wysokie i niskie temperatury na podgrzewane fotele  kwoty za „R” 4C zawieszenie samochodu  , chyba czas na lampki sufitowe, aby pozostać na po odejść od samochodu.

VADIS i VIDA oba mają diagramy zamiennych oraz instrukcje serwisowe do napraw na naszych samochodach. VIDA pierwotnie używane VCT2000 jednostki, ale są one teraz zastąpiona przez jednostki kostki. Ty też czasami dostać schematy połączeń elektrycznych niektóre z nich można kupić w sieci. Mam zarówno VADIS i Vida, a także schematy połączeń i kości urządzenia. Miło mieć.

 

 

Volvo VIDA pracy z VCT2000

Volvo-vida-2014d pobrania

VCT2000-Volvo-ko-1 VCT2000-Volvo-ko-2 VCT2000-Volvo-ko-3

Volvo VIDA pracy z kości

Volvo-Vida, kości-1 Volvo-Vida-Kości-2 Volvo-Vida, kości-3

http://obdexpress.blog.ba/2017/11/14/volvo-vida-vs-vadis-better/

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy