grudzień8

Christmas Sale - Najlepsza cena na Obdexpress.co.uk

dodano: 8 grudnia 2017 przez obdexpress


2017 XMAS sprzedaż na Obdexpress.co.uk:

http://www.obdexpress.co.uk/search/?q=Xmas+Sale&DirID=

- Najlepsza cena na gorące produkty

- Darmowe prezenty:

Kosztować więcej niż 199 euro - dostać OP-COM za darmo

Kosztować więcej niż 399 euro - dostać VAG CAN PRO za darmo

 

5 najpopularniejszych Popularne przedmioty na Obdexpress.co.uk

  Nie. 1: BDM Probe Cards Pełny zestaw (Denso, Marelli, Bosch, Siemens)

Ten adapter BDM pełny zestaw może być używany z K-TAG / Kess / KTM / Trasdata narzędzie chip tuning

SO447-adapter BDM-best-cena

Jest to układ elektroniczny przeznaczony do pracy BDM na obsługiwanym ECU. Adapter zorgt pogo pin złącza oparte na współpracę złącze ECU BDM. Sprzężenie obsługiwanego urządzenia wykonana jest z wykorzystaniem pośredniej płytce drukowanej (multiplekser), który łączy się z adapterem w złączu MUX i do narzędzia w żądanym złącza narzędziowego ( FGTECH, XPROG, BDM100, Dimsport, KTM100, kess V2 KTAG , itd.)

 

Nie. 2: Kess V2 5017 ECU programista Red PCB!

SE135 B1 ktag-best-price

W porównaniu z kess V4.036 The Kess 5017 został noga dużo lepsze:

  1. 100% sprawny  2.  Brak tokeny ograniczone
  2. z oryginalnej bazy danych
  3. Połączenie sieciowe - Potwierdzone żadnych problemów  4.  Windows 7 i Windows 8 wsparcie, nie tylko w systemie Windows XP  5. obsługuje więcej Samochody i Motocykle i pojazdy nieograniczone tokeny,  będąc w pełni aktywowane

 

Podpowiedź: Kess V2 firmware 5017 lub Maksymalna jakość. Sprawdź to tutaj

 

Kess 5017 Najlepsza jakość

Kess 5017 Network Połącz OK

Kess 5017 NO budzenie Błąd

Kess V2 5017 PCB Rework

Kess V2 5017 Przegląd

 

No.3 V7.020 KTAG 7020 (Red PCB) + bezpłatny ECM TITANIUM V1.61

SE137-C1 Kess-v2-best-price

firmware KTAG 7.020works  lepszy, szybszy i bardziej stabilny  niż starych wersjach:

  1. Dodaje ponad 100 rodzajów ECU i wspiera nowe modele samochodów prawdziwa  Toyota 76FXXX PSA 17.4.4, Ford E83, VW 17.5.5 (1766), Mercedes-Benz 276 ECU, Toyota 76f , etc.
  2. więcej języków dostępna angielski, włoski, portugalski,  francuski, Deutsch, hiszpański )
  3. Opis lepsze okablowanie (w  słowach  nie obrazów).
  4. Połączenie sieciowe - Potwierdzone żadnych problemów

 

 

Uwaga: Kess lub ktag ?

 

Kess V2 jest narzędziem programowania ECU, który jest idealny do użytku diagnostycznego, natomiast KTag jest idealny dla JTAG BDM i wszystkich aplikacji Boot (Tricore i ST10).

 

Z kess V2 ty programowania bezpośrednio przez port OBD pojazdu, podczas gdy z Ktag trzeba rozbierać ECU i otwórz go po można dokonać operacji odczytu / zapisu.

 

Wiele ECU ma tę zaletę, że można odczytu i zapisu z portu OBD (tak Kess v2 jest doskonały), ale istnieje wiele ECU, które trzeba demontować z samochodu i otwarty, a to jest w przypadku wszystkich ECU, które muszą być zaprogramowane z protokołami Jtag BDM i łodzi, takich KTAG jest potrzebne.

 

Nie. 4 Lonsdor K518ISE Key Programmer

SK213-Lonsdor-k518ise-best-price

1-ta kluczowym narzędziem programista na świecie jest sympatyczne do:

Volvo (S40, S60, S80, XC60, XC90, C30, C70, V40, V60, V70) programowanie klucz.  Toyota / Lexus: inteligentny klucz cały klucz stracił - poprzez OBD (bez demontażu)  BMW CAS3 + / CAS3 ++ CAS3 /: programowanie OBD bezpośredni  BMW cas4 / cas4 +: demontaż i odczytu danych programowania  2016 -Nowy Maserati: programowanie klucz inteligentny  2016 -Nowy Ford: inteligentne przycisk programowania  Hyundai / Kia 46/47 / 8A inteligentny klucz: odczyt kodu PIN poprzez OBD, wszystkie kluczowe poprawki zawarte.  Renault (Megane, Koleos, Scenic) bez programowania klawisz PIN  VAG grupa 4th & 5-ty Immobilizer system  Ferrari (458, F12, F149) programowanie bezpośrednio OBD  Peugeot / Citroen: dwa sposoby odczytania kodu PIN i programowania, wszystkie klawisze stracił włączone.

 

Lonsdor K518ISE Raport testowy

http://www.obdexpress.co.uk/upload/pro/lonsdor-k518ise-key-programmer-car-list.pdf

Lonsdor K518ISE Instrukcja obsługi

  No.5 AUTEL MaxiSys MS906BT zaawansowane diagnostyczne OBD2 tablet

SP262 B-Autel Maxisys-MS906BT-best-price

MaxiSys MS906BT to najnowszy dodatek do linii produktów MaxiSys zaawansowanych bezprzewodowych urządzeń diagnostycznych. Urządzenie oparte jest na systemie operacyjnym Android opisywany z najlepszej możliwej diagnostyki OE poziomu i możliwości kodowania ECU. Wykorzystując silne Exynos 5260 procesora 6-rdzeniowy (1,3 GHz cztero-rdzeniowy ARM Cortex-A7 + 1,7 GHz dwurdzeniowy ARM Cortex-A15), ekranu dotykowego HD 8 „pojemnościowy i komunikacji bezprzewodowej dalekobieżnego, skutecznego MaxiSys MS906BT zorgt kompleksową diagnostykę i analizy pojazdów.

 

Uwaga: Autel vs uruchamianie

 

  • Uruchomienie i autel są prawie takie same miarę możliwości . Mam maxgo MATCO, który jest przemianowane launch, a to cholernie imponujące. Jest to o wiele szybciej niż mój zatrzask skanera i bardziej ściśle związanych naśladuje narzędzie skanujące fabrycznym dla każdego pożaru. Moja jedyna skarga jest to, że nie dość wykres jak również zatrzask. I nie był używany Autel 908, ale Użyłem starszych 708. Miał doskonałe możliwości, ale znowu, nie dbać o graficznym. Jeśli chodzi o obsługę klienta idzie, miałem zerowe problemy, więc nie trzeba dokonywać żadnych połączeń telefonicznych.

 

  • Będąc mistrzem Audi tech, która przeprowadziła się do Niezależnych, ja osobiście wolę startu. Dlaczego? Ściśle ze względu na możliwości dwukierunkowych; który w istocie nie jest właściwe stwierdzenie. Użyłem obu. Autel jest fantastyczny dla łatwości obsługi. został zaprojektowany w celu zdiagnozowania każdego i za każdym Manufacture do możliwości highest_mac_address albo dobrze, pozwala używać określenia „rodzajowe” diagnostykę.  Uruchomienie ma możliwość zaprogramowania w tych samych pojęć w fabryce. Jak w, jestem sympatyczne do zakończenia długiego kodowania lub „większość” moduły w BMW i VAG Tymczasem siedzę z szybkiego kodowania i płynnych minimalnych podstawowych dostosowań z Autel. Oba są świetne narzędzia, ale są tylko tak dobre, jak użytkownik.

 

 

 

Launch x431 narzędzie skanowania: http://www.obdexpress.co.uk/wholesale/brand-launch-x431/

Narzędzie diagnostyczne autel: http://www.obdexpress.co.uk/wholesale/brand-autel/
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy