styczeń31

Jak wybrać GM Tech 2 alternatywę na GM korwety

dodano: 31 stycznia, 03:22 przez obdexpress


 Mają  GM Corvette , Issue Ostatnio loguje się wpadł AN chce zastąpić I gdzie mój Aftermarket Pioneer (DID IT i nie wiele na to, że wolą moją Smart Phone) z jednostką zapasów. Znaleziony na tanie OEM sztukę eBay. After instalacji, zdałem sobie sprawę, że fabryka radioodtwarzacze są przywiązane do oryginalnych samochodów VIN. Nie ma problemu, będę płacić dealerskiej, aby rozwiązać ten problem. Jedynym problemem są wprost mówią, że nie może zagwarantować mogą naprawić zablokowaną status mojego radia a ja nadal trzeba płacić. jako technika IT / Network, ja nie wyobrażam sobie mówić ludziom, nie mogę zagwarantować mogę naprawić sieć lub pc problemów, ale nadal mi winien pełną cenę plus podatek.

Enter The  VXDIAG VCX Nano dla GM Scanner . Na Szukałem w klonie Tech II Após w ciągu ostatnich kilku tygodni i natknęliśmy się na ten klejnot. Jest bardzo mało informacji na temat the tego produktu, ale miałem jeszcze więcej wiary w tę rzecz i ja Więcej ciągu ostatniego My własny dealerskiej więc wziąłem się zanurzyć. Za $ 119, I w zasadzie mają wersję oprogramowania urządzenia tech II. udało mi się odblokować radio w ciągu kilku minut. nigdy nie używany prawdziwe lub ekskluzywny skanowania urządzenia narzędzia więc mogę " ale tylko przez wywiercenie Porównaj T niektórych menu,  może to wygląda jak coś zrobić puszkę Tech II . Czy to fajna rzecz  The tech2win Software dobrze biegnie Windows 10 64bit na moim laptopie. Byłoby chłodniej z parzyste lub podobne tabletka Pro Surface. Oczywiście istnieją Jestem Powody posiadania Rzeczywista AN Tech II Nieco ponad Oprogramowanie urządzenia, ale  I chciał do spróbować czegoś innego z ciekawości i opcji Przeglądaj inne Osoby, które chcą mieć nawet tańsza alternatywa.
Do @ kuponów  bgspot (corvetteforum.com Członek forum).
vxdiag-nano-scanner-for-GM-01vxdiag-nano-scanner-for-GM-02vxdiag-nano-scanner-for-GM-03vxdiag-nano-scanner-for-GM-04
 
Sposób, aby nawiązać połączenie między VCX Nano i komputera:
Podłączyć urządzenie do portu OBD2, a następnie użyć Wifi z powrotem do laptopa, aby połączyć w ten sposób ($ 119), lub można użyć kabla USB zamiast ($ 109).
Opcje mają przez Ciebie:  USB wersja  &  Wifi Wersja
 
VXDIAG GM GDS2 Instalacja wideo
Wygrać. 8 10. 7 Prace 32bit / 64bit,  GDS2 IS Zweryfikowane uruchomiony w Oprogramowanie VM.
 
 

VXDIAG GM Tech2Win Instalacja wideo

 
 

 

To wszystko

http://blog.obd2eshop.com/gm-tech-2-alternative-on-gm-corvette-which-one-best/
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy