narzędzie korekty drogomierz Digiprog 3 lub DigiMaster 3, jak wybrać?

 

Tutaj jesteś. Digiprog 3 vs. DigiMaster 3

 

Analiza od urzędnika:

produkt Digiprog 3 DigiMaster 3 obraz digiprog-3 drogomierz narzędzie korekcji original-3-DIGIMASTER drogomierz narzędzie korekcji Oryginalne / klon sklonowany Oryginalny od Yanhua oprogramowanie V4.94

 

Nie sympatyczne zaktualizować

V1.8.1707.21Update cały czas ekran Rozmiar  mniejszy większe język Obsługiwane  English, Espanol, Francuski, Niemiecki, Portugalski, Włoski, turecki, holenderski angielski Sposób , aby zmienić przebieg    Na OBD2 lub desce rozdzielczej lub chipem Na OBD2 lub desce rozdzielczej lub chipem aktualizacja Użytkownicy nie mogą aktualizować sw sami.  (Konieczność aktualizacji SW poprzez e-mail lub wysłać jednostkę główną z powrotem, aby zaktualizować.) Oryginalne i aktualizować online użytkownikami gdziekolwiek i kiedykolwiek,  i to za darmo do aktualizacji przez pierwszy rok. lista pojazdów Do uniwersalnego samochodu, ale obejmuje mniej niż modeli pojazdów DIGIMASTER 3.  nie można zrobić dobrze dla Forda, dla Benz, BMW, Opel, DigiMaster 3 może zrobić. Najlepszym narzędziem drogomierz dla uniwersalnych samochodów (zaw. Samochodów high-end ), takich jak Ford, BMW, Toyota, Benz, VW, Audi, Volvo, Renault, Peugeot i samochodów high-end.  roku pojazd Obejmuje pojazdy od 1996 do 2013 roku (niektóre mogą zrobić 2014 roku);

 

Nie działa dla nowych samochodów w przyszłości

Obejmuje pojazdy z 1996- 2017 ;

 

Dobre dla samochodów nowych i przyszłych samochodów

tokeny Brak tokeny ograniczone Poz No.SP78 bez tokena ograniczenie;

 

Poz No.SP78 B z 1080 żetonów

funkcja Głównie do ustawiania i programowania cyfrowego prędkościomierza. korekta licznik kilometrów, Audio Dekodowanie, poduszka powietrzna zresetowaniu ECU silnika kasowanie, IMMO, klucz programowania Benz i BMW etc różnica Digiprog 3 jest dobre dla licznika korekty dla najbardziej uniwersalnych pojazdów.

 

Ale dla nowych, jak i wysokiej klasy samochodów i nowych samochodów, trzeba mieć DigiMaster 3.

 

Jesli chcesz wybrać jeden wielofunkcyjny korekta przebiegu, DigiMaster 3 jest najlepszym choice.it zawiera zaawansowaną technologię programowania nowych kluczy dla BMW i Benz, CAS BDM odczytu / zapisu i kasowania; 35080V6 usuwanie itd.

 

 

Opinie klientów: Digiprog 3 vs. DigiMaster 3

 

Zgłoszenie 1:

Myślę DigiMaster nie jest wart swojej ceny (tylko jeśli nie BMW). Można zrobić więcej digiprog, a często trzeba desolder.  digiprog można zrobić wiele samochodów. nawet mercedes 2010 przez OBD.  Najlepiej jest kupić Yanhua digiprog czy można im (jej lepsza jakość) znaleźć.  Tanie digiprog z alipress często przestać działać. czasami od razu po wyjęciu z pudełka, czasami po 2 latach.  Jeśli myślisz o spędzeniu 1500 euro następnie sugeruję x-tool!  Xtool można zrobić więcej z OBD (również renault kia hyundai volvo) i może zmienić przebieg w ECU dla fiat alfa Lancia opel VW. również zresetować Poduszka awarii i kod radiowy czytać.  Celem Xtool mogę zrobić W204 W212 W221 w207 ..  Jesli chcesz zacząć i nie wydawać więcej pieniędzy należy kupić digiprog, jeśli chcesz więcej można kupić Xtool później.

Zgłoszenie 2:

Mam zarówno digiprog i Yanhua DigiMaster. 50% samochodów, które digiprog zrobić DigiMaster nie zwłaszcza VW, Audi, Benz.

30% samochodów, które digiprog nie może zrobić DigiMaster robi. Te samochody są francuski, włoski, Japonia, Chiny i samochody.

Wierzę, że DigiMaster jest dobre tylko dla samochodów BMW i to wszystko.

Nie warto kupować w ogóle. Lub które trać pieniędzy. Digiprog jest dobre dla samochodów 2003-2009 z OBD. VW jest najlepszym narzędziem. BENZ jest ok robi 2007-2009 W212, W204, W221. Audi poradzi sobie całkiem dobrze w większości A4, A6, A6 2004-2008. Ryzykowne nieco na A3.

 

FAQ: uniwersalny licznik kilometrów narzędzie korekcji

 

Do którego roku ZE pracy z?

U2008 zmiana przebiegu w desce rozdzielczej do starego samochodu przed 2006 roku, Digiprog3 współpracuje z nowszych samochodów do 2012 roku, więc jeśli myślisz Tacho uniwersalne dla 100USD robi wszystko co DP3 ma i że to marnować pieniędzy, to jest źle punkt. DigiMaster 3 współpracuje również z najnowszych pojazdów.

 

Jakie pojazdy mogą one każdy działa?

U2008, DP3 i D3 wszystkie prace z wielu modeli pojazdów. Ich różnica: DP3 może pracować z samochodami, trochę części samochodów i motocykli, takich jak: Ford,  Fiat, VW, Audi, Seat, Skoda, Merc 203 i 204, CAS BMW, Peugeot, Honda Accord. DigiMaster 3 można zaprogramować przebieg dla BMW i Mercedes Benz.

Można skopiować digiprog 3 prace z BMW i Mercedes Benz?

Nie, DigiMaster 3 jest najlepszy programista przebieg dla BMW i Mercedes Benz.

 

Który z nich jest najmocniejszy?

DigiMaster 3 najwyższej jakości i najbardziej kosztowne, ale może skorygować licznik, dekodowania dźwięku, reset powietrzna (SRS) ECU programu oraz klucz programu (dla Mercedesa i BMW).

Digiprog3 i tacho uniwersalne są wykorzystywane głównie w celu skorygowania przebieg

 

W jaki sposób prawidłowy przebieg ZE ?

 

Istnieją trzy opcje sposobu naprawy Przebieg: poprzez diagnozy przez chip i przy użyciu mikro. W jaki sposób, cała jednostka trzy główne narzędzia poprosi użytkownika zależy od konkretnych modeli, w tym samym czasie będzie on wyświetlany wygląd modelu samochodu, gdzie w celu usunięcia wiórów lub Micro, co adapter używać i gdzie chip lub Micro lokalizuje.

Weź digiprog na przykład, gdy koryguje przebieg Toyota Yaris C 56, to wyraźnie pokazuje wygląd modelu samochodu, w którym do usuwania żetonów w desce rozdzielczej, co adapter używać i gdzie układ deski rozdzielczej lokalizuje.

 

Jak zaktualizować?

DigiMaster 3 : digimaster3 wspierać sw aktualizacji w Internecie.

Podłączyć zasilanie i kabel sieciowy do digimaster3, kliknij „Zarządzanie” - „Update” - „Aktualizacja oprogramowania”, a następnie czekać, aż ona na ekran „Upgrade Aktualizacja OK”.

 

Digiprog 3 : można go zaktualizować, po najnowsze oprogramowanie jest zwolniony, jeśli u chcą aktualizować, wysłać numer seryjny dostawcą i ZE wyśle ci aktualizacji oprogramowania. Kroki: Podłącz USB do komputera, uruchomić DP3, uruchom Digiloader1.exe; Wybierz odpowiedni port, wybierz Digi1.bin, kliknij przycisk, a następnie wprowadź DP3 niebieski ekran, jeśli nie DP3 dawki wprowadzić niebieski ekran, należy sprawdzić ustawienia i ponownie od kroku 1; czekać przetwarzać koniec, jeśli odłączyć zasilanie, urządzenie będzie odszkodowanie.

Tacho Pro 2008 nie można zaktualizować, po włączeniu zasilania, nie należy wybrać opcję „Update” i dawca połączyć z komputerem, w przeciwnym razie na ekranie pojawi się „Reset”.

 

 http://blog.obdexpress.co.uk/2018/05/25/digiprog-3-or-digimaster-3/
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy