Techstream zdecydowanie działa w systemie 10 (x64) operacyjnym Microsoft Windows. Pana są proste wskazówki dla początkujących do instalacji / konfiguracji Techstream w systemie Windows 10 bit 64 do VXDIAG VCX NANO Toyota .

vxdiag-VCX-nano-for-toyota

Pytania i odpowiedzi ... tu jesteś.

 

P: Próbuję pobrać wersję Techstream do mojego systemu Windows 10, 64-bitowa, więc używam mój nowy maja VCX Nano zdiagnozować mój samochód issue- nie rozpocznie się po 6 tygodni siedzi uśpiony.

 

A: Techstream ma nogę kompatybilny z 64-bitowych systemów operacyjnych na chwilę, więc nie sądzę, że jest problem.

 

Jednak sterownik VxDaig Nano (która jest, co myślę chodziło) nie jest sterownik 64-bitowy, więc trzeba będzie wrócić sprzedających lub VxDaig i szukać wsparcia hun załadować go na systemie 64-bitowym.

 

Inną opcją, znaleźć tani laptop na eBay lub CL z Win 7 i postępuj zgodnie z instrukcjami VxDaig Nano i będzie ładować aż.

 

P: Jaka wersja Techstream jest zgodny z 2nd gen? V12 będzie działać?

A: Miałem 12.xx.024 na trochę, ale było minus kilka menu potrzebne do lepszej diagnostyki :(.

 

Facet dzielę konfigurację przedłużyć z używane oprogramowanie w wersji 12 na swoim 2007, więc będzie to działać na Gen2).

 

Reaktywacja 10.30.029 i działa dobrze (y).

 

P: Czy można zamieścić instrukcje ani dobre łącze do instalacji na Win 10 ?

A: Ten link opisuje proces instalacji, ewentualnie z łączem do oprogramowania.  http://blog.obdexpress.co.uk/2017/01/24/install-mini-vci-with-techstream-v10-on-64bit-computer/

Myślę, że pierwszym wymogiem jest to, że mini VCI kabel sprzętowy zdolny do 32- i 64-bitowe, myślę, że niektóre wcześniejsze kable można 32-bitowy (XP). Jeśli Zdolny 64-bit, następnie ZE daje małą płytę ze niektóre pliki specjalne „XHorse”, a to zajmuje trochę odwagi zadzierać z rejestru itp

 

Btw, wiele osób nie będzie sympatyczne postępować zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować niezbędne cominents. No wyrok tutaj, to jest po prostu rzeczywistość.

Dlatego liczę się ludziom trzymać się za pomocą laptopa XP zamiast.

 

Że cokolwiek udogodnienia być wielki jeśli masz laptopa XP (lub stacjonarny) dostępny ... to na pewno dużo łatwiej zainstalować. Ale idąc dalej Przypuszczam, że będzie trudniej znaleźć. Myślałem instrukcje Win10 było trochę mylące, ale pracowałem thru niego.

 

P: Jak zainstalować Techstream v10 w systemie Windows 64 bit?

A: Szybkie notatki na techstream 10.x z Windows 7 lub większa x64 z (i ewentualnie 2.0.1) 1.4.1 kabla mini VCI. I trzymał bezwzględne ataki Próbując dostać sterownik honorowane. Okazuje się, że kabel był czczony jako 3,0 chipie Broadcom Bluetooth. W przypadku wybrania tego urządzenia, wybierz Aktualizuj sterownik wybierz Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze (Letting okna skanowania konkretną pracę lokalizacja nie robi), a następnie kliknij przycisk Z dysku i przejdź do lokalizacji sterowników Mobilnych Centrów Informacji Zawodowej (powinny być C: Program Files (x86) XHorse Electronics MVCI Sterownik dla TOYOTA TIS ) i przejdź do katalogu ftdibus i wybierz ftdibus.inf pliku. Pozwoli to uzyskać odpowiednie sterowniki w miejscu na autobus. Kierowcy COM zostanie zainstalowany automatycznie po odebraniu kierowcy autobusu w miejscu.

 

Mam nadzieję, że wyszukiwarki odebrać to i to jest pomocne dla kogoś innego.

 

P: Porady potrzebne dla Windows 10.

A: Każdy, kto chce spróbować tego, należy używać komputera przenośnego lub stacjonarnego (lub maszynę wirtualną), które mają zero informacji osobistych na i nie robić z bankowości czy handlu.

# 1 top wektor ataku (phishing, malware, spyware, itp ...) jest z tymi dzieciństwie lub nieautoryzowane pliki do pobrania.

Techstream jest płatnych pozycja od Toyoty. JAKIEKOLWIEK pirackie kopie, wow rzutu kośćmi tam ....

śmiało używać, ale na laptopie, który jest jednorazowy i zrobić zerową osobisty lub prywatny pracę z

źródło: to jest to, co robię dla dziennym (wszystko i nic w CISSP)

 

 

Q: Czy ktoś ma odpowiedzi i proste wskazówki dla opornych komputerowych?

A: TIS Techstream V10 Instrukcja konfiguracji (!!! na 64 bitowym systemie !!!):

 1. kopia "Program Files (x86)" folder na dysku C: , zaznaczyć "zastąpić wszystkie aktualne pozycje"

 

 1. podłącz kabel USB do mini VCI

 

 1. Otwórz Menedżera urządzeń i zlokalizować dwa upadające urządzeń na liście. Zarówno pojawi się ikona z żółtym (na ogół w pozycji „Inne”), wskazując, że system Windows nie może zainstalować sterowniki do nich. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy każde urządzenie niepowodzeniem, wybierz Instalacja sterownika, a następnie „Przeglądaj mój komputer” i znajdź „C: Program Files (x86) XHorse Electronics MVCI Sterownik dla TOYOTA TIS” (włączyć flagę „Uwzględnij podfoldery”). Kliknij „Dalej” i czekać, aż zostaną zainstalowane sterowniki.

 

Powinien pojawić się dwa nowe urządzenia "Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej USB seryjny Converte" i "Porty (COM i LPT) USB Serial Port (COMx)".

 

 1. Uruchom FirmwareUpdateTool.exe z "C: Program Files (x86) XHorse Electronics MVCI sterownika dla Toyota TIS". Kliknij „Device Info” warto zobaczyć „urządzenie podłączone” ekran.

 

 1. Teraz zainstalować oprogramowanie Techstream używając „Techstream_Setup_V10.10.018.exe” na naszej płycie CD

 

 1. Rejestracja oprogramowania: skopiować dwa pliki * .ini w folderze "Rejestracja" do „C: Program Files (x86) Toyota Diagnostyka Techstream Kop

* Uwaga: To jest C: Program Files (x86) nie C: Program Files , duża różnica !!!

 

 1. Registry Hack: Uruchom plik MVCI-64bit.reg modyfikowania rejestru dla Techstream do herkennen MINI VCI pod Windows x64

 

 1. Uruchom oprogramowanie Techstream. Przejdź do menu Ustawienia | VIM Wybierz menu i wybrać "XHorse - MVCI"

 

 1. Podłącz kabel mini VCI do interfejsu OBDII w samochodzie, włączyć zapłon, a następnie kliknąć przycisk „Połącz z pojazdu” w Techstream. Czekać. Potem znowu czekać. Jeśli wszystko działa, użytkownik zostanie poproszony o potwierdzenie samochody Rok / modelu, po którym będzie można dostać się do złącza diagnostycznego.

 

* Ważna uwaga:

 1. Nie zmieniaj „Typ użytkownika”, gdy trafisz swój TIS Techstream na 1 raz! Pozostawienia do dyspozycji domyślną opcją! „Dziennik” dealer / Repairer innymi słowy ...
 2. w [VIM Select] opcji, wybierz [Xhorse - MVCI] nie [TIS Techstream VIM]
 3. Jeśli masz Volgende przypomnienia podczas korzystania z programu:

----------------------

Rejestracja Techstream Software (S314-03)

Połączenie sieciowe jest niedostępne. Połączenie sieciowe jest wymagane do korzystania z oprogramowania Techstream.

Można podłączyć tylko 29 razy bez połączenia sieciowego przed wymagana jest rejestracja oprogramowania.

---------------------

Można zresetować że następujące czynności:

Przejdź do katalogu C: Program Files Toyota Diagnostyka Techstream Koperta i znaleźć plik „IT3usercustom.ini” i poszukaj „Connectioncount = 1” lub niezależnie ile razy cię ze sobą i po prostu usunąć „connectioncount = 1”. Kliknij przycisk Zapisz i należy wahają reseted z powrotem do 30

Src:http://obdexpress.blog.fc2.com/

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy