Jakie są zasady „płacisz do wykorzystania” opcji Ford F150 diagnostyki samochodów ciężarowych: VCM IDS 2 lub UCDSYS lub ForScan lub FoCCCus? Jaki jest najlepszy?

 

Tutaj jesteś. Porady i wskazówki dla ciebie też zał. Test raporty od użytkowników.

 

IDS

Można kupić  VCM II  i wydzierżawić czasu, aby korzystać z IDS witrynach współpracujących z Forda. Myślę, że jest wokół 80 $ dziennie, to nie jest coś, większość ludzi uważa, a ja nie spojrzał na niego zbyt trudne.

 

Hacked IDS na VMware

 

Dobrym klon VCMII (z zaufanego źródła i nie EBAY) można było za $ 175 oraz jest dobrym wyborem dla każdego, kto myśli robić z FORScan aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Jest o wiele lepiej i szybciej niż adapterem ELM27 lub ELS27 firmware migania.

 

wskazówki, gdzie szukać:

http://www.obdexpress.co.uk/wholesale/ford-vcm-ii-diagnostic-tool-wifi-card.html

 

UCDSYS

 

Adapter UCDS jest również doskonały dla migać

 

google translate ale mają konfigurację rozszerzenia w przeglądarce pierwszy. Bo oni sprzedać produkt hun do większej liczby osób, ale czuję to najlepiej zostawić w spokoju, że jeden za ile jeśli absolutnie pod stanu, co kupuje i na stanie nie ma żadnych profili F150 dla niego.

 

FoCCCus

- nie praktyczne dla F150s ale dobrze jest wiedzieć. Google to jeden także.

 

ForScan

- Najlepszym rozwiązaniem, niezależne lub potencjalne przyszłe koszty. Posiada bazę użytkowników toalety, najwięcej grup wsparcia, a to bez wątpienia najbardziej funkcjonalny. IDS można zrobić kilka rzeczy lepiej, ale ile, jeśli masz pieniądze, aby spalić już jesteś w najlepszym miejscu.

 

Zalety pracy dla obdexpress.co.uk przetestowany IPC na uaktualnienie firmware Fusion (Z zainstalowanie IPC z Mondeo i programowej). Ta operacja z ELS27 (najszybsza ELM327 kompatybilny adapter wiemy) nie brać 1 godziny 20 minut. Taka sama procedura na UCDS wymaga około 20 minut.

 

Uwaga: cant melodii z forscan. Trzeba specjalistycznych narzędzi do tego. Forscan przyzwyczajenie odczytać strategię z ECM / ECU (co u chcą go nazwać) i oni nie biznes. Jej forum lub Rosjanie że odwrotnej inżynierii Ford IDS

 

Badanie i ocena: rozpoczął FORScan na 2018 F150 FX4 lasso Sportu (501A) 3.5l GTDI wagowo / MAX Trailer Tow (31/01/18 dostawy).

 

zmiany zrobiłem:

Auto Start / Stop - wyłącza (nie zrobili opcjonalnego wyświetlacza lub przycisk jeszcze)

Dwukrotnie honk w / klucz wyłącza (muszę to zrobić też inne moje Forda!)

2 Naciśnij przycisk paniki na FOB

Option GT Wyświetlacz

Silnik i skrzynia biegów Temps nad wyświetlaczem (FANTASTIC Kiedy zacząłem holowania!)

Fałszywy dźwięk silnika (* Użyłem wersji EASY na ten jeden, bo był sceptyczny zmiana pojedyncza wartość Cokolwiek udogodnienia nie usunąć inną funkcjonalność. To działało, i zachował inną lokalizację wartość byłem oglądania bez zmian).

http://obd2express.spruz.com

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy