sierpień14

Jak zainstalować oprogramowanie GDS2 na VMware Player

dodano: 14 sierpnia, 11:12 przez obdexpress


 GDS2 VMware wskazówki instalacyjne i przewodników dla początkujących:

 

Zainstalować odtwarzacz VM jako administrator (prawy przycisk myszy na nim i wybierz Uruchom jako administrator).

Raz mieć gracz VM zainstalowany na komputerze, zapomnieć o odtwarzacz app uruchomić ikoną VM, ponieważ nie będzie go używać, ponieważ w wersji XP to skonfigurować pod nim, nie będzie działać z niczym innym oprogramowaniem GDS2 .

Teraz skopiuj folder GDS2 z płyty, aby gdzieś na dysku (folder i pliki w nim).

Teraz w tym folderze GDS2 po prostu kopiowane na dysk twardy, swój zamiar kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik VM.vmx wewnątrz tego folderu i wybierz, aby otworzyć go z Vm aplikacji Player (wybranym spośród programów z listy).

Jeśli chcesz, aby kliknąć na ikonę, aby otworzyć program GDS2 pośrednictwem odtwarzacza VM bez konieczności przechodzenia do folderu za każdym razem, zrobić kopię na plik VM.vmx przez prawą metody kliknięciami przejść do biurku, zrobić kliknij prawym wklej go tam, aby na skróty, zrobić kolejne kliknięcie na ikonę skrótu po prostu wklejone na biurku, przejdź na dół, aby zmienić nazwę, i po prostu zmienić nazwę skrótu do GSD2. Teraz po kliknięciu na ikonę nowego nazwie GSD2 przed chwilą, otworzy się w GDS2 am odtwarzacza.

Jeśli za pomocą ikony w menu Start menu rozwijanego, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na niego ponownie, a następnie wybierz pin do menu Start (klasyczny w moim przypadku, ponieważ biegnę Classic Shell od Windows 8).

Zatem nie uruchomieniu programu na GDS2 Kliknięcie na gracza VM, ale klikając na plik vm.vmx w programie, z jego desinated zostaną otwarte przez gracza VM zamiast. Uwaga, jeśli nie ikonę skrótu GDS2, upewnij się, że jest zaznaczone, aby otworzyć odtwarzacz VM również.

 

Należy pamiętać, że istnieją funkcje SPS są z Globalnego Tis ! GDS2 nie SPS, tylko za procedury tylko diagnostycznych.

GDS2 oprogramowanie vmware-install-6GDS2 oprogramowanie vmware-install-8GDS2 oprogramowanie vmware-install-1GDS2 oprogramowanie vmware-install-11
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy